slēgšana maksts (maksts iznīcināšana)

Sieviešu veselības tendences

Slēgšana maksts tiek ķirurģija darīts vecāku sievieti, kuras dzemde ir pārvietots no tā dabīgās spētu nospiest nepatīkami makstī (dzemdes prolapss). Šo procedūru var veikt arī tad, ja vecāks sievietes vagīnā stipri sags vai pilieni uz maksts kanālā (maksts velve prolapss). Šajā operācijas, maksts tiek piešūta ciet. Tātad tas tiek darīts tikai tad, ja sieviete vairs vēlas dzimumaktu.

Tāpēc, ka maksts iznīcināšana ir salīdzinoši īss ķirurģiska procedūra, to var izdarīt, ja sieviete ir viena vai vairākas smagas ilgtermiņa (hroniskas) slimības, piemēram, astma vai sirds slimība, kas padara ilgāku procedūru vairāk risku.

General, reģionālā vai vietējā anestēzija var izmantot maksts iznīcināšana. Jūs varat palikt slimnīcā no 1 līdz 2 dienām. Jūs, iespējams, varētu atgriezties pie savām parastajām darbībām apmēram 4 nedēļas, bet tas var ievērojami atšķirties. Izvairieties spraiga darbība pirmajās 2 nedēļās, un palielināt savu aktivitātes līmeni pakāpeniski.

Maksts iznīcināšana tiek darīts, lai labotu smagu dzemdes vai maksts velvju prolapss ar vecāku sievieti, kura vairs nav vēlmes dzimumakta vai kura citu hroniskas veselības problēmas padarīt garāku ķirurģiska procedūra vēl bīstamāka.

Maksts iznīcināšana ir efektīvs ārstēšanas maksts velve vai dzemdes prolapss. Dažreiz ķirurģiska procedūra, urīna nesaturēšanu, tiek veikta, tajā pašā laikā.

Komplikācijas maksts iznīcināšana ir retums.

Galvenais punkts maksts iznīcināšana ir ātrums un vienkāršība. Šī procedūra parasti ir labākais, lai sievietēm, kas ir hroniskas veselības nosacījumiem, jo ​​plašāks vai sarežģītāka operācija var būt bīstama.

Aizpildiet ķirurģija informācijas veidlapu (PDF) (Kas ir PDF dokuments?), Lai palīdzētu jums sagatavoties šīs operācijas.

Sarah Marshall, MD – Ģimenes medicin; Femi Olatunbosun, MB, FRCSC – dzemdniecība un ginekoloģija

12. marts 2014