tas priekškambaru fibrilācija darbināt ģimenēs?

Priekškambaru fibrilācija, kopīga sirds ritma traucējumi, parasti izraisa anomālijas vai izmaiņas, lai jūsu sirds struktūru. Jūsu risks saslimt ar priekškambaru fibrilācija palielinās līdz ar vecumu. Priekškambaru fibrilācija dažkārt var būt iedzimta.

Šis priekškambaru fibrilācijas veids, ko sauc par ģimenes priekškambaru fibrilācija, ir saistīta ar izmaiņām atsevišķu gēnu nedaudziem iedzimtas gadījumu. Lai gan precīzs sastopamība radnieciskām veidā priekškambaru fibrilācijas nav zināms, jaunākie pētījumi liecina, ka līdz pat 30 procentiem cilvēku ar priekškambaru fibrilāciju var būt radinieks ar nosacījumu.

Pētījumi par ģenētiskajiem faktoriem, kas saistīti ar priekškambaru fibrilāciju turpinās ar cerību, ka ģenētiskā testēšana varētu kādreiz būt iespējams. Šāda testēšana varētu palīdzēt ārstiem precīzāk noteikt personas risku priekškambaru fibrilāciju un izstrādāt plānus, lai novērstu vai vadītu stāvokli.

Ja jūs uztraucaties, ka Jums ir risks, jo radinieks ir priekškambaru fibrilācija, konsultējieties ar savu ārstu. Viņš vai viņa var paskaidrot vairāk par priekškambaru fibrilāciju un pārbaudiet, vai jums ir citi riska faktori, piemēram, augsts asinsspiediens, kas var ārstēt.

ar

apmeklējiet savu ārstu