tumšos lokus zem acīm cēloņiem

Ja jums daudz gulēt un vēl joprojām ir tumši loki zem acīm, tas nav nekas neparasts. Nogurums nav vienīgais iemesls, tumšos lokus zem acīm. Kas, šķiet, ir tumši loki zem acīm dažkārt tikai ēnas cast ar elsojošs plakstiņiem vai ieplakās zem acīm, kas attīsta par parastu novecošanas.

Ja krāsas maiņa un pietūkums parādīsies zem tikai vienu aci un, šķiet, pasliktinās laika gaitā, konsultējieties ar savu primārās aprūpes ārstu. Ja jūs vēlaties vairāk ilgstošu risinājumu nekā concealers un pār-the-counter krēmi var sniegt, redzēt savu dermatologs padomu.

Auksts. Mēģiniet aukstu kompresi, divi atdzesētus tējkarotes vai maisu saldētu zirņu ietin mīkstu drānu uz laiku samazināt dilatācijas un mainījis krāsu zem acīm asinsvadus;. Extra spilveni. Pacelt galvu ar diviem vai vairākiem spilveniem, lai novērstu tūsku, kas attīstās, kad šķidruma baseini savās apakšējo plakstiņu,. Extra miegu. Lai gan īsi naktis parasti nav radīt zem acīm aprindās, miega trūkums padara jūs bālāka un vairāk dobi acīm, lai ēnas un aprindas jums jau ir kļuvusi acīmredzama.

Pašaprūpes

Atkarībā no tā, kas izraisa aprindās zem acīm, ārsts var ieteikt recepšu krēmus vai ārstēšanas kombināciju, lai dzēstu vai samazināt krāsas. Lāzerterapija vai ķīmiskie pīlingi var būt noderīga dažos gadījumos. Dobumiem, kas izraisa ēnas var izlīdzināt ar injicējamu pildvielām un ķirurģija var novērst elsojošs vākiem.

Tomēr, tumši zem acīm aprindās parasti nav medicīnas problēma, un mājas pretlīdzekļus tumšos lokus zem acīm var būt viss, kas jums ir nepieciešams, lai palīdzētu pārvaldīt šo nosacījumu.

Vieglu vai vidēji smagu tumši loki bieži atbildēt arī uz vienkāršām un lētām procedūrām, piemēram,

apmeklējiet savu ārstu