tūskas un pretsāpju kombinācijas (orāli) apraksts un zīmolu

Tūskas un pretsāpju kombinācijas ir iekšķīgi, lai atvieglotu deguna blakusdobumu un aizlikts deguns (aizlikts deguns) un galvassāpes saaukstēšanās, alerģijas un siena drudzis.

Tūsku, piemēram, fenilefrīna un pseidoefedrīnu ražot sašaurinājums asinsvadu. Tas noved pie klīringa aizlikts deguns, bet tas var arī izraisīt asinsspiediena pieaugumu pacientiem, kam ir augsts asinsspiediens.

Kanādas Brand Name

Pretsāpju, piemēram, acetaminofēns, ibuprofēns un salicilāti (piemēram, aspirīns, Salicilamīds), tiek izmantotas šajos kombinētās zāles, lai palīdzētu atvieglot galvassāpes un sinusa sāpes.

Acetaminofēns un salicilāti, ja tiek veikti liela apjoma abu zāļu kopā uz ilgu laiku, var izraisīt nieru bojājumus vai vēzi nierēs vai urīnpūslī. Tomēr, ņemot vērā ieteiktās summas saspēles zālēm, kas satur gan acetaminofēns un salicilātu uz īsu laiku nav pierādīts, ka izraisa šīs nevēlamās sekas.

Šīs zāles ir pieejamas bez receptes. Tomēr ārsts var būt īpašas instrukcijas par pareizu devu šīm zālēm par savu veselības stāvokli.

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Tablete, kapsula, Liquid, apturēšana, Capsule, Liquid pildījumu; Tablet, košļājamās; Packet; Tablet paplašinātā Izdošanas; Pulveris Solution, tablete, Putojošās; Tablet paplašinātā presei, 12 HR; Sīrups

Šis produkts ir pieejams šādās zāļu formu

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret medikamentiem šai grupai vai citām zālēm. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pārtikai, krāsvielas, konservantus, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

alerģija

Ļoti mazi bērni parasti ir jutīgāki pret ietekmi šīs zāles. Pirms dot jebkādu kombināciju zāles bērnam, pārbaudiet lietošanas etiķeti ļoti uzmanīgi. Dažas no šīm zālēm ir pārāk spēcīga lietošanai bērniem. Ja neesat pārliecināts, vai kāds konkrēts produkts var dot bērnam, vai ja Jums ir kādi jautājumi par summu, lai dotu, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālists, it īpaši, ja tā satur

pediatrisks

Nedod nekādas pār-the-counter (OTC) klepus un aukstā zāles uz bērnu vai bērnu līdz 4 gadu vecumam. Šo zāļu lietošana ļoti maziem bērniem var izraisīt nopietnas vai, iespējams, dzīvībai bīstamas blakusparādības.

Geriatric

grūtniecība

Zīdīšanas

Veciem cilvēkiem parasti ir jutīgāki pret ietekmi šīs zāles.

zāļu mijiedarbība

Neregulāra lietošana tūskas atvieglošanai un pretsāpju kombinācijas pie ieteikto devu uz etiķetes nav iespējams radīt problēmas auglim vai jaundzimušajam. Tomēr atsevišķām sastāvdaļām šo kombināciju, piemēro šādu informāciju

citas Mijiedarbība

Regulāra lietošana salicilātu vēlu grūtniecības var radīt nevēlamu ietekmi uz sirds vai asins plūsmu uz augli vai jaundzimušo bērnu. Izmantot salicilātu pēdējo 2 nedēļu grūtniecības laikā var izraisīt asiņošanu problēmas auglim pirms piegādes vai tās laikā, vai jaundzimušo bērnu. Arī pārāk daudz izmantot no salicilātu pēdējos 3 grūtniecības mēnešos var palielināt garumu grūtniecības, pagarināt darba un radīt citas problēmas dzemdību laikā, vai izraisīt smagu asiņošanu mātei laikā, pirms vai pēc dzemdībām. Nelietojiet aspirīnu pēdējo 3 mēnešu grūtniecības laikā, ja vien tā ir pasūtīts pēc ārsts.

Citi Medical Problēmas

Ja Jūs barojat bērnu ar krūti iespēja, ka varētu rasties problēmas, ir atkarīgs no sastāvdaļu kombināciju. Par atsevišķām sastāvdaļām šo kombināciju, piemēro šādus nosacījumus

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad Jūs lietojat kādu no šīm zālēm, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar medikamentiem šajā klasē vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Izmantojot zāles šajā klasē ar kādu no šiem parasti nav ieteicama, bet var būt neizbēgama dažos gadījumos. Ja to izmanto kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat savu zāles, vai jums instrukciju par lietošanu pārtikas, alkohola vai tabakas.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt zāļu lietošanu šajā klasē. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nelietojiet to biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības

Par aspirin- vai Salicilamīds saturošu zāļu

dozēšana

Par ibuprofēnu saturošu zāļu

aizmirsto devu

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Šo kombināciju zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem produktiem. Izpildiet norādījumus uz kastes, ja jūs pērkat šīs zāles bez receptes .. Ir daudz dažādu tūskas un pretsāpju kombinētiem produktiem tirgū. Daži produkti ir lietošanai tikai pieaugušajiem, bet citi var lietot bērniem. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Sazinieties ar savu ārstu, ja simptomi neuzlabojas vai kļūt sliktāk, vai ja jums ir augsta temperatūra.

Šīs zāles var izraisīt daži cilvēki kļūst nervozs vai nemierīgs, vai ir problēmas miega. Ja jums ir problēmas ar miegu, veic pēdējā šo zāļu devu katru dienu dažas stundas pirms gulētiešanas. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

, Pirms jebkāda veida operācija (tostarp stomatoloģiska operācija) vai neatliekamās palīdzības, pateikt ārstu vai zobārstu, kas atbild, ka lietojat šīs zāles.

Pārbaudiet etiķeti visu pār-the-counter (OTC), nonprescription un recepšu medikamentu jūs tagad veikt. Ja kāds no tiem satur acetaminofēns, aspirīns, citi salicilāti, piemēram, bismuta subsalicilātu (piemēram, Pepto Bismol) vai magnija salicilāta (piemēram, Nuprin Muguras sāpēm kapsulas) vai salicilskābes (šajā dažos šampūnos un ādas izstrādājumu), sazinieties ar savu veselības aprūpi profesionāli. Izmantojot jebkuru no tiem kopā ar šīm zālēm var izraisīt pārdozēšanu.

Nedzeriet alkoholiskos dzērienus, bet šo zāļu lietošanas. Kuņģa problēmas var būt biežāk notikt, ja jūs dzert alkoholiskos dzērienus, kamēr lietojat aspirīnu vai ibuprofēnu. Arī aknu bojājums var būt biežāk notikt, ja jūs dzert daudz alkoholisko dzērienu, kamēr lietojat acetaminofēns.

Ja jūs domājat, ka jūs vai kāds cits var būt pārdozēšanas gadījumā jāveic šīs zāles, saņemt neatliekamo palīdzību uzreiz. Ņemot pārdozēšanas par salicilāta var izraisīt bezsamaņu vai nāvi. Pirmā pazīme no aspirīna pārdozēšanas var zvana vai buzzing ausīs. Citas pazīmes ir krampji (lēkmes), dzirdes zudums, apjukums, smagu miegainību un nogurumu, smaga uztraukums vai nervozitāte, un neparasti ātra vai dziļa elpošana. Pazīmes smagas acetaminofēns pārdozēšanas var neparādīties līdz tiek pieņemts 2 līdz 4 dienas pēc pārdozēšanas, bet ārstēšana, lai novērstu aknu bojājumus vai nāvi, ir uzsākta 24 stundas vai mazāk pēc pieņemšanas pārdozēšana

Pacientiem aspirīna saturošas zāles

Cukura diabēta pacientiem, kas lieto salicilāta saturošas zāles

Par pacientiem, kuri lieto ibuprofēnu saturošu zāļu

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan nopietnas blakusparādības reti kad šīs zāles tiek pieņemts kā ieteikts, tie var būt biežāk rasties, ja ir pieņemts pārāk daudz zāles, ja tas ir pieņemts lielās devās, vai arī, ja tas ir pieņemts uz ilgu laiku.

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

glabāšana

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Ne visi no iepriekš minētajām blakusparādībām ir ziņots attiecībā uz katru no šiem medikamentiem, bet tie ir ziņots, ka vismaz viens no tiem. Ir dažas līdzības starp šiem kombinētās zāles, tik daudz no iepriekš minētajām blakusparādībām, var rasties ar kādu no šīm zālēm.

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.