tūskas un pretsāpju kombinācijas (orāli) pareizu lietošanu

dozēšana

aizmirsto devu

Lietot šīs zāles tikai kā norādīts. Nelietojiet vairāk par to un nelietojiet to biežāk nekā ieteicams uz etiķetes, ja vien norādījis Jūsu ārsts citādi. Lai to izdarītu, var palielināt izredzes blakusparādības

Par aspirin- vai Salicilamīds saturošu zāļu

Par ibuprofēnu saturošu zāļu

Šīs devas zāles Šīs šķiras būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas šīm zālēm. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

glabāšana

Šo kombināciju zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem produktiem. Izpildiet norādījumus uz kastes, ja jūs pērkat šīs zāles bez receptes .. Ir daudz dažādu tūskas un pretsāpju kombinētiem produktiem tirgū. Daži produkti ir lietošanai tikai pieaugušajiem, bet citi var lietot bērniem. Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.