var izmantot ietekmēt Jūsu auglību?

Jūs zināt, ka mēģinājums ir labs jūsu veselību. Bet var pārāk daudz vai pārāk maz izmantot ievainots jūsu izredzes gūt grūtniecība? Tas ir atkarīgs no jūsu pašreizējo svaru un fitnesa līmeni, Joel Bernstien, MD, saka bērniņu Kopienai.

Bernstien pārskatā par saistību starp fizisko aktivitāti un auglību ir sadalīti atbilstoši sievietes svars, vingrojumu intensitāti, un ovulāciju ciklu

Vai esat revved up – vai ļaut up – uz jūsu izmantot rutīnas, jo jūs sāka bērniņu? Vai jūs domājat, ka jūsu uzdevums līmenis ir ietekmējusi jūsu centienus, lai saņemtu grūtniece?

Pievienoties šai diskusijas bērniņu Kopienas

Veselīga svara: Ja jūsu svars ietilpst normas robežās Jūsu izmēra, un jums ir regulāras menstruācijas, vingrinājums ir ļoti maz ticams, ka sāp jūsu izredzes ieņemt bērnu. Regulāra periodi var būt laba zīme, ka jūs ovulācijas regulāri; Liekais svars vai aptaukošanās: Regular, mērens izmantot ir laba ideja, ja jūs ietilpst šajā grupā – it īpaši, ja Jums nenotiek ovulācija katru mēnesi, kas ir gadījumā ar dažām sievietēm, kas ir liekais svars vai aptaukošanās. (Neregulāras mēneša periodi var būt pazīme tam .; Labas ziņas:. Zaudējot tikai 5% no ķermeņa masas, var ievērojami uzlabot jūsu izredzes regulāri ovulācijas Tātad virs visiem citiem fiziskās un garīgās priekšrocības, īstenojot, var nodrošināt auglību pabalstus sievietēm pārvadā lieko svaru; Extreme sportisti: Atkal, tas nāk uz leju, lai ovulācijas Ja jums ir regulāras ikmēneša periodi, un nepiedalās pretapaugļošanās tabletes, iespējams, jūs esat ovulācijas Bet fiziskā stress regulāras, galējā īstenojot var.. samazināt ovulāciju dažām sievietēm. Ja esat ekstrēms sportists ar neregulāras, jums var būt nepieciešams, lai izsauktu uz leju intensitāti jūsu izmantot rutīnas, ja jūs vēlaties, lai iedomāties ātrāk.

Hiacinte Nicole Browne, MD, ir kuģa sertificēta OB / GYN un asoc. Medicīnas direktors Sher institūtā Reproduktīvās medicīnas Westchester, NY … Vairāk

Just Starte; Daži mēnesī; Jā; Dažus gadus