var uzsvērt pasliktināt urīna nesaturēšana?

Vai emocionāls stress pasliktināt hiperaktīva urīnpūšļa? Tas, ko viens cilvēks jautā. “Katru reizi, kad mana māte-in-likums nāk, tas rada mans hiperaktīva urīnpūšļa pasliktināties,” viņš saka. “Pirms apmeklējums ir beidzies, es parasti var likvidēt ar pieaugušo autiņi naktī un izmantojot nesaturēšana medikamentus dienas laikā.

Vēl man jautā, vai viņš dara kaut ko citu pirms viņa māte-in-likums apmeklējumiem, piemēram, mainot savu diētu vai dzeramo vairāk šķidruma.

Viņš atbild, ka viņš nedara neko citu, bet atzīmē, ka viņš strādā divas darba vietas, dzērieni kafiju, un ir dzēris vairāk ūdens. “Mana māte-in-likums padara manu temperaments vārīties reizēm,” viņš saka.

Lainey, Kopienas moderators, liecina viņš runā ar savu urologs par šo nosacījumu. “Stress var izraisīt daudzas simptomus. Darba divas darba vietas var būt arī stresa faktors,” viņa saka. “Kafija ir vēl viens apsvērums.” Viņa arī jautā, vai viņš ir mēģinājis darīt Kegel vingrinājumi, lai nostiprinātu muskuļus, kas kontrolē urīna plūsmu.

 viesu eksperts Diane K. Newman, RN-C, MSN, ANP, saka trauksme var izraisīt simptomus hiperaktīva urīnpūšļa. “Tātad, ja jūs esat noraizējies, ar vairāk stresa, vai uztrauc, jūs varat atrast sev dodas uz vannas istabu biežāk. Tas ir simptoms hiperaktīva urīnpūšļa un to sauc frekvenci.” Viņa norāda, ka viņš vēlas, lai uzzinātu, daži relaksācijas metodes, kad viņa māte-in-likumu apmeklējumu.