var vitamīni palīdz cīnīties iekaisumu?

Ķermeņa iekšpusē, iekaisums var būt jūsu draugs – vai dot vaļu izpostīt jūsu veselību. No draudzīgu pusē, iekaisums palīdz jūsu imūnā sistēma aizstāvēt savu organismu pret slimību izraisošās baktērijas, vīrusi un citi ārvalstu iebrucējiem, kas citādi jums slims.

Tātad, ko jūs varat darīt, par iekaisumu? Ēst veselīgu uzturu, viena lieta. Pētījumi ir atrast, ka uzturs var būt svarīga nozīme, samazinot iekaisumu. Daži vitamīni īpaši var palīdzēt kontrolēt iekaisuma procesus organismā.

Kas vitamīni ir visvairāk pretiekaisuma potenciālu? Lūk, ko pētniecība ir ko teikt.

A vitamīns ir sastopams pilnpiena, aknas, un daži bagātinātiem pārtikas produktiem. Beta-karotīns ir provitamīns atrodama burkāniem un daudziem krāsainiem dārzeņiem, kas var pārvērst A vitamīna organismā. A vitamīns ir antioksidants. Tas nozīmē, ka tas var palīdzēt aizsargāt pret kaitīgu vielu organismā sauc par brīvajiem radikāļiem, kas var bojāt DNS un izraisīt vēzi un citām slimībām. A vitamīns ir arī pretiekaisuma iedarbība.

pierādījumi

Tas no B vitamīna ģimenes loceklis ir daudz, pārtiku, piemēram, liellopu, tītara, dārzeņus un zivis. Jo B6 vitamīns ir ūdenī šķīstošs, organisms pastāvīgi atbrīvojot sevi no tā, tāpēc jums ir nepieciešams, lai atjaunotu to, katru dienu ar uzturu.

Es izmantoju kuponu; Es iegādāties veikala zīmolu; Es iepirkties atlaide veikalā; Man nav lietot vitamīnus vai pārtikas piedevas

pierādījumi