Velna nags

Bieži vārdi: Velna raust ir pazīstama arī kā grapple augu, grapple vīnogulāju, Radix Harpagophyti, koka zirneklis, xwate.

Efektivitāte-drošības reitings

Oo … Etno vai citi pierādījumi par efektivitāti.

drošība vērtējums

Velna nags aug Kalahari tuksnesī, un Namībijas stepēm dienvidrietumu Āfrikā. Iekārta ir tievs daudzgadīgs kura augļi ir mazi, nags līdzīgu izvirzījumus. Tā ir spēcīga centrālā mietsakne pieaugošo līdz 2 m dziļa, ar sekundāro saknēm, kas tiek izmantoti novārījumu un tējas. Iekārta ir lieli un pelēki zaļas lapas, un ražo rozā, sarkani vai purpura, trompetes formas ziedi.

Velna nags ir izmantots starp vietējo iedzīvotāju Dienvidāfrikas kā tautas līdzeklis pret slimībām, sākot no aknu un nieru darbības traucējumi, lai alerģijas, galvassāpes, un, visbiežāk, reimatismu. Velna nags tika ziņots ieviests uz Eiropu ar vācu karavīrs vidū 1900, un pēc tam tās popularitāte pieauga starp Lielbritānijas, Kanādas un Eiropas herbalists.

Velna nags tirgo Kanādā un Eiropā, kā mājas līdzeklis pret atbrīvojumu no artrīta. Klīniskie pētījumi kopumā atbalsta tās izmantošanu kā pretiekaisuma un pretsāpju zemu muguras sāpes un osteoartrīta.

Velna nags ir pētīta par muguras sāpēm, muskuļu sāpēm, un osteoartrīta, izmantojot dienas devas jēlnaftas saknes līdz 9 g, 1 līdz 3 g ekstraktiem, vai harpagoside 50 līdz 100 mg.

Sakarā ar rūgtuma no preparāta, kas palielina kuņģa sekrēciju, Velna nags jāizvairās pacientiem ar kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūlas.

Dokumentēti negatīvā ietekme uz dzemdi. Nelietot.

Nav labi dokumentēta.

Reti, kas parasti sastāv no galvassāpes, zvanīšana no ausīm, vai apetītes zudums.

Klīniski nozīmīga toksicitāte netika novērota ierobežots, īslaicīgai lietošanai.

Atsauces