vēža skrīninga pārskats (pdqто): skrīningā [] -Kā es skrīninga testi kļuvuši par standarta pārbaudes?

Rezultāti no pētījumiem palīdzēt ārstiem izlemt, kad skrīninga testu darbojas pietiekami labi, lai izmantot kā standarta testu.

Šī netradicionālā un alternatīvā medicīna (CAM) apkopotā informācija sniedz pārskatu par Gonzalez režīma par attieksmi pret cilvēkiem ar vēzi. Kopsavilkumā ietver īsu vēsturi zinātni un filozofiju aprūpi, kas ir ietekmējuši attīstību režīma, pētījumu un klīnisko pētījumu, un blakusparādības, kas ir saistīti ar šo ārstēšanas pieeju; Šis kopsavilkums ir šādi galvenie informācijas sniegšana; Gonzalez shēma ir sarežģīta vēža ārstēšanu …

Dažāda veida pētījumos tiek darīts, lai izpētītu vēža skrīningu.

Vēža skrīninga pētījumi pētīt jaunus veidus atrast vēzi cilvēkiem, pirms tie ir simptomi. Skrīninga izmēģinājumi arī pētīt skrīninga testus, kas var atrast vēzi agrāk vai ir precīzāki nekā esošajiem testu, vai tas var būt vieglāka, drošāka vai lētāk izmantot. Skrīninga pētījumi ir paredzēti, lai atrastu iespējamos ieguvumus un iespējamo kaitējumu vēža skrīninga testu. Dažādas klīnisko pētījumu dizaini tiek izmantoti, lai pētītu vēža skrīninga testus.

Spēcīgākais pierādījumi par skrīningu nāk no pētniecības darīts klīniskajos pētījumos. Tomēr klīniskos pētījumos ne vienmēr var izmantot, lai pētītu jautājumus par skrīningu. Secinājumi no cita veida pētījumiem var sniegt noderīgu informāciju par to, kā droši, noderīgas, un precīzi vēža skrīninga testi ir.

Šādi pētījumu veidi tiek izmantoti, lai iegūtu informāciju par vēža skrīninga testu

Randomizētos kontrolētos pētījumos

Randomizēti kontrolēti pētījumi dod visaugstāko pierādījumu par to, kā droši, precīzi, un noderīgas vēža skrīninga testi ir. Šajos pētījumos, brīvprātīgie tiek piešķirts pēc nejaušības principa (nejauši) uz vienu no divām vai vairākām grupām. Par vienā grupā (kontroles grupa) cilvēkiem var tikt dota standarta skrīninga testu (ja tāda ir) vai nav skrīninga testu. Ar citu grupu (-ām) cilvēkiem ir dota jaunu skrīninga testu (-us). Testa rezultāti grupām pēc tam salīdzina ar redzētu, ja jaunā skrīninga tests darbojas labāk nekā standarta testu, un, lai redzētu, vai pastāv kādas kaitīgas blakusparādības.