vēzis atbalsts: nodarbojas ar emocijām un bailēm – topic pārskats

Kad jūs dzirdat vārdu “vēzis” jāuztraucas sākas. Man iet, lai izdzīvotu šo? Kā tas notiek, lai ietekmē manu ģimeni? Es varētu, šķiet, nav jākoncentrējas uz kaut ko, izņemot vēzi, un es jutos kā man zaudēja kontroli pār manas domas. Draugs ieteica sākot žurnālu, un es atklāju, ka rakstot manas domas ļāva man ļaut aiziet no viņiem maz. Liekot tos uz papīra kaut deva tiem mazāk varu pār mani; -Evelyn, 61

Laiks, pēc vēža diagnozes var būt ļoti grūti. Jūs un jūsu mīļajiem var būt sajūta visu emociju veidus. Ceļš uz priekšu var šķist mulsinoša un biedējošu. Jūs, iespējams, ir noraizējies domas kratot ap jūsu galvu visos stundas dienā un naktī.

Vai kāds no šiem skaņu pazīstami?

Tas ir kopīgs ir daudz emocijas, vai nav. Ikvienam reaģē savādāk. Un jūsu jūtas var mainīties bieži, bez brīdinājuma.

Tagad ir laiks, lai koncentrētos uz savu elastīgumu. Elastīgums ir “iekšējais spēks”, kas palīdz jums piepeši atpakaļ pēc stresa situācijām. Kad esat izturīgākas, jūs varat atgūt ātrāk no neveiksmēm vai grūti izmaiņas, tai skaitā slimības.

Es baidos no sāpēm un ārstēšanas blakusparādības; Es uztraucos par to, kā vēzis mainīsies manas attiecības ar savu laulāto; Es esmu gatavojas mirt; Kurš rūpēsies par savu ģimeni, ja kaut kas notiek ar mani; Kāpēc es; Ko darīt, ja man labi, bet vēzis nāk atpakaļ vēlāk; Es nevēlos būt par nastu saviem draugiem un ģimeni, bet es esmu slims; Es nezinu, kā es ņemšu pārvaldīt maksājot visus manus medicīnas rēķinus.